Tej zimy japońska flota zamierza upolować ponad 1000 wielorybów. Połowy te to nic innego, jak krwawa rzeź pod pretekstem celów naukowych. Aktywiści Greenpeace będą robić wszystko aby ochronić te piękne zwierzęta. Jednak możemy zrobić coś jeszcze! Polska może stać się członkiem Międzynarodowej Komisji Wielorybniczej i w ten sposób decydować o bezpiecznej przyszłości wielorybów.
Blog > Komentarze do wpisu
Junichi i Toru na wolonści
Dziś o godzinie 23:30 czasu lokalnego, dwójka naszych aktywistów która od ponad dwudziestu dni przebywała w areszcie, została zwolniona za kaucją.

Po zmasowanych protestach, które miały miejsce na całym świecie, sąd w Aumori podjął decyzję o zwolnieniu ekologów za kaucją. Oznacza to, że jeszcze tej nocy Junich i Toru wrócą do swoich rodzin.

Wyjście za kaucją nie oznacza końca procesu, ale na reszcie Junichi i Toru będą mogli odpowiadać z wolnej stopy.
wtorek, 15 lipca 2008, kasia-greenpeace

Polecane wpisy

Komentarze
2013/01/15 23:08:33
Wasza działalność będzie mało efektywna, dopóki nie poleje się krew. Krew Japsów. Protesty są OK, ale zatopienie statku wielorybniczego z załogą byłoby szybkim, wstrząsającym i boleśnie lodowatym prysznicem na japońców. Powiecie - to nie nasze metody itd, ale opinia publiczna tak na prawdę ma w dupie martwe wale, lecz martwi mordercy wali przykują uwagę na dłużej. Gawiedź pożąda posoki i to ludzkiej.
Niszczyć, psuć, w końcu zatapiać....to może się otrząsną.
I psuć mięso, żeby nie dało się go jeść.
Pomóż nam promować
naszego bloga.
Umieść ten banner na swoim
blogu lub stronie
internetowej.


Adres obrazka:
http://greenpeace.blox.pl/
resource/naratunek.jpg


Sukces naszej kampanii – a więc życie wielorybów i przetrwanie zagrożonych gatunków - zależy tylko i wyłącznie od osób, które popierają nasze działania! Potrzebujemy twojego wsparcia!

Przekaż 1 procent podatku na Greenpeace

Zostań naszym darczyńcą!

Dołącz do cyberaktywistów!


Kontakt:
oceany@greenpeace.pl

Patronem kampanii "Na ratunek wielorybom" jest: