Tej zimy japońska flota zamierza upolować ponad 1000 wielorybów. Połowy te to nic innego, jak krwawa rzeź pod pretekstem celów naukowych. Aktywiści Greenpeace będą robić wszystko aby ochronić te piękne zwierzęta. Jednak możemy zrobić coś jeszcze! Polska może stać się członkiem Międzynarodowej Komisji Wielorybniczej i w ten sposób decydować o bezpiecznej przyszłości wielorybów.
Blog > Komentarze do wpisu
Apelacja Greenpeace odrzucona - aktywiści nadal w areszcie
Sąd w Aumori odrzucił apelację Greenpeace w sprawie wypuszczenia na wolność dwójki japońskich aktywistów. Oznacza to, że pozostaną oni w areszcie przez kolejne dni.

Junichi i Toru staną przed sądem znów 2 lipca. Wtedy to sędzia zadecyduje czy nasi aktywiści wychodzą na wolność czy pozostają w areszcie.

Obecnie ponad 100 tysięcy osób na całym świecie podpisało petycję w sprawie uwolnienia aktywistów. Jeśli jeszcze nie ma cię w tej grupie, działaj teraz!
wtorek, 24 czerwca 2008, kasia-greenpeace

Polecane wpisy





Pomóż nam promować
naszego bloga.
Umieść ten banner na swoim
blogu lub stronie
internetowej.


Adres obrazka:
http://greenpeace.blox.pl/
resource/naratunek.jpg


Sukces naszej kampanii – a więc życie wielorybów i przetrwanie zagrożonych gatunków - zależy tylko i wyłącznie od osób, które popierają nasze działania! Potrzebujemy twojego wsparcia!

Przekaż 1 procent podatku na Greenpeace

Zostań naszym darczyńcą!

Dołącz do cyberaktywistów!






Kontakt:
oceany@greenpeace.pl

Patronem kampanii "Na ratunek wielorybom" jest: